Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Порядок денний > Пленарне засідання 20-23 березня 2018 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Пропозиції РПР до порядку денного
Пленарне засідання 20-23 березня 2018 року

Пріоритети тижня

  • Скасувати електронне декларування для громадських активістів.
  • Призначити новий склад Центральної виборчої комісії із фахових та недискредитованих осіб.

Метою законопроекту є надання права недержавним пенсійним фондам, які мають статус неприбуткових організацій, бути включеними (не виключеними) в Реєстр неприбуткових установ та організацій без внесення змін до їх статутів.

Законопроект направлений на посилення прав кредиторів, в тому числі банків, у правовідносинах, пов’язаних з іпотекою (порукою та заставою), зокрема на стадії звернення стягнення на майно боржника. Врегульовує прогалини, які використовуються боржниками для уникнення виконання своїх зобов’язань.

Відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад потенційними адміністративними центрами першочергово є міста обласного значення, які є спроможними. Законопроект №6466 надає можливість територіальним громадам приєднуватися до міст обласного значення без проведення перших виборів на всій території.

Прийняти в цілому

Впровадження прозорих процедур екологічної оцінки при ухваленні рішень органів влади стосовно сталого розвитку територій, із забезпеченням участі громадськості, моніторингу впливу виконання документів державного планування на довкілля. Ухвалення законопроекту передбачене міжнародними угодами в рамках ЄЕК ООН у сфері охорони довкілля.

Прийняти за основу

Законопроектом пропонується якісно вдосконалити систему застосування спеціальних санкцій в сфері ЗЕД в частині усунення надмірних, дискреційних та корупціогенних повноважень державних органів, пов’язаних із застосуванням спеціальних санкцій, з  забезпеченням балансу між гарантуванням законних прав суб’єктів ЗЕД та забезпеченням національної економічної безпеки.

Запроваджує механізм зміни меж, утворення і ліквідації районів з метою формування раціонального субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою відповідно до положень Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, затвердженої КМУ (№333 від 01.04.2014).