Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Огляд тижня > Пленарне засідання 17-20 жовтня 2017 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Тижневий огляд розгляду пріоритетів РПР
Пленарне засідання 17-20 жовтня 2017 року
Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів

Створення механізму фінансування надання медичних послуг і лікарських засобів, відповідно до якого бюджетні гроші йдуть за пацієнтом. В межах державного гарантованого пакету держава гарантуватиме повну оплату за рахунок коштів державного солідарного медичного страхування необхідних медичних послуг та лікарських засобів на екстренному, паліативному та первинному рівні, та частково на вторинному (спеціалізованому) та третинному (високоспеціалізованому) рівні.

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів

Розширити спектр видатків, які можуть фінансуватись з держбюджету, включивши до нього нову програму фінансування послуг первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги, державні програми громадського здоров’я та заходи подолання загроз та наслідків надзвичайних ситуацій (епідемії, спалахи інфекційних хвороб тощо).

Проект Закону про вибори народних депутатів України

Основним завданням законопроекту є створення цілісної правової основи для підготовки і проведення виборів народних депутатів України із застосуванням моделі виборчої системи, яка дозволяє впливати виборцям на персональний склад Верховної Ради України при збереженні конституційної ролі політичних партій як загальноукраїнських носіїв політичних програм розвитку держави і суспільства.

Депутати не розглянули законопроекти

Депутати не розглянули законопроекти:

№3238-д, 3239-д, 3240 Пакет законопроектів на підтримку національного кінематографу.

№6106 Проект Закону про стратегічну екологічну оцінку.

№4773 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо добровільного приєднання територіальних громад).