Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Огляд тижня > Пленарне засідання 15-18 листопада 2016 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Тижневий огляд розгляду пріоритетів РПР
Пленарне засідання 15-18 листопада 2016 року
Направлено на доопрацювання
Проект Закону про енергетичну ефективність будівель

Метою законопроекту є визначення засад діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, створення умов для раціонального споживання в них енергетичних ресурсів. Згідно із законопроектом для об’єктів будівництва та існуючих будівель передбачається сертифікація енергетичної ефективності з метою визначення фактичних її показників, проведення оцінки відповідності зазначених показників установленим мінімальним вимогам до енергетичної ефективності будівель.

Депутати не розглянули законопроекти

Депутати не встигли розглянути 4 рекомендованих РПР законопроекти:

№4812 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Національного антикорупційного бюро України).

№2033а Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо забезпечення окремим категоріям засуджених осіб права на правосудний вирок).

№4526-д Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про державну службу”.

№4644 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів.