Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Огляд тижня > Пленарне засідання 03-06 квітня 2018 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Тижневий огляд розгляду пріоритетів РПР
Пленарне засідання 03-06 квітня 2018 року
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій осіб

Скасовує зобов’язання подавати електронні декларації для громадських антикорупційних активістів без запровадження додаткового звітування для громадських організацій.

Відхилено
Проект Закону про службу в органах місцевого самоврядування

Проект Закону встановлює нові правові та організаційні засади служби в органах місцевого самоврядування як професійної та політично неупередженої діяльності. Передбачається створення правових передумов для: підвищення престижності служби в органах місцевого самоврядування; рівного доступу до служби в органах місцевого самоврядування виключно на основі заслуг; стимулювання кар’єрного зростання; деполітизації.

Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення

Відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад потенційними адміністративними центрами першочергово є міста обласного значення, які є спроможними. Законопроект №6466 надає можливість територіальним громадам приєднуватися до міст обласного значення без проведення перших виборів на всій території.

Прийнято в цілому
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби)

Законопроект надає можливості залишатися на військовій службі військовослужбовцям, які отримали травми, поранення чи інші ушкодження під час участі в бойових діях; дозвіл на вступ до військових ВНЗ до 30 років; врегулювує окремі питання грошового забезпечення військовослужбовців.

Депутати не розглянули законопроекти

  • №6027-д Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування.
  • №6534 Проект Закону про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України (щодо забезпечення внесення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій).
  • №6636 Проект Закону про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж.
  • №6689 Проект Закону про внесення змін до статті 21-4 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”.
  • №2820 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну.
  • Не розглянуто питання про призначення нового складу Центральної виборчої комісії із фахових та недискредитованих осіб.