Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Тижневий огляд розгляду пріоритетів РПР
03-06 липня 2018 року
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування

Законопроект направлений на посилення прав кредиторів, в тому числі банків, у правовідносинах, пов’язаних з іпотекою (порукою та заставою), зокрема на стадії звернення стягнення на майно боржника. Врегульовує прогалини, які використовуються боржниками для уникнення виконання своїх зобов’язань.

Направлено на доопрацювання
Проект Закону про забезпечення прозорості у видобувних галузях

Законопроект розроблено з метою надання громадськості доступу до повної та об’єктивної інформації щодо платежів суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, на користь отримувачів платежів, створення передумов для суспільно відповідального використання такими суб’єктами корисних копалин загальнодержавного значення.

Депутати не розглянули законопроекти

  • Не розглянуто питання про призначення нового складу Центральної виборчої комісії із фахових та недискредитованих осіб.
  • №6268-1 Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців.
  • №6109 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.
  • №6534 Проект Закону про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України (щодо забезпечення внесення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій).
  • №7373 Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів.
  • №7528 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання відносин у сфері державної служби.
  • №7267 Проект Закону  щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними.
  • Не відправлено на доопрацювання профільного комітету альтернативні законопроекти щодо створення нового органу фінансових розслідувань 8157, 8157-1, 8157-2.