Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Тижневий огляд розгляду пріоритетів РПР
18-21 вересня
Проект Закону про забезпечення прозорості у видобувних галузях

Законопроект розроблено з метою надання громадськості доступу до повної та об’єктивної інформації щодо платежів суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, на користь отримувачів платежів, створення передумов для суспільно відповідального використання такими суб’єктами корисних копалин загальнодержавного значення.

Прийнято за основу
Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб'єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів

Законопроект передбачає уточнення складу адміністративних правопорушень за статтею 166-10 КУпАП  і допоможе вирішити проблему системного порушення дозвільного законодавства у сфері господарської діяльності посадовими особами дозвільних органів шляхом розширення кола осіб уповноважених складати адмінпротоколи.

Прийнято за основу
Проект Закону про внесення змін до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо зниження смертності та травматизму на дорогах України шляхом збільшення рівня користування ременями безпеки та мотошоломами)

Законопроект передбачає збільшення штрафу за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 3 н.м.д.г. (51 гривня) до 50 н.м.д.г. (850 гривень) та має на меті зменшити смертність та травматизм на дорогах України шляхом збільшення рівня використання ременів безпеки та мотошоломів. Це сприятиме підвищенню безпеки водіїв та пасажирів транспортних засобів, а також збереженню їхнього життя та здоров’я.

Депутати не розглянули законопроекти

  • №6534 Проект Закону про внесення змін до статті 133 Податкового кодексу України (щодо забезпечення внесення пенсійних фондів до Реєстру неприбуткових установ та організацій).
  • №7528 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання відносин у сфері державної служби.
  • №4030а Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту громадського здоров’я від шкідливого впливу тютюнового диму).
  • №6150 Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та наближення до громадян адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
  • №4958 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ліцензійних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
  • №8441 Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”.