Дорожня карта реформ

Дорожню карту реформ на 2019-2023 роки

ПЕРЕГЛЯНУТИЗАВАНТАЖИТИ в PDF

Коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ розробила Дорожню карту реформ – оновлене експертне бачення пріоритетів реформування і розвитку країни на 2019-2023 роки у 21 сфері державної політики.

Дорожню карту реформ на 2016-2017 роки

ПЕРЕГЛЯНУТИЗАВАНТАЖИТИ в PDF

У жовтні 2016 року РПР представив нову Дорожню карту реформ (ДКР). У цьому виданні експерти громадської платформи проаналізували основні проблеми та оновили цілі, які стоять перед Україною на шляху політико-правових, економічних, та соціальних реформ. Дорожня карта реформ окреслює завдання для різних гілок влади на період до кінця 2017-го року.

Дорожню карту реформ на 2015 рік

ПЕРЕГЛЯНУТИЗАВАНТАЖИТИ в PDF

У 2014 році команда «Реанімаційного пакету реформ» розробила і презентувала «Дорожню карту реформ» на 2015 рік. Це документ, який містив покрокові плани впровадження змін у тоді 18 найважливіших галузях, де кожен крок був підкріплений окремим законопроектом. Напередодні виборів, 17-го жовтня 2014-го року, РПР зібрав лідерів політичних сил, які підписали меморандум про підтримку ДКР у новому парламенті (ВО «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Радикальна партія Олега Ляшка», а також ВО «Свобода», «Громадянська позиція», «Сила людей»).

ВГОРУ