Хто ми

Реанімаційний Пакет Реформ – найбільша коаліція провідних громадських організацій України, які об’єдналися заради того, щоби просувати та імплементувати реформи.

РПР функціонує як координаційний центр для 83-ти неурядових організацій та 22-х експертних груп, котрі розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ. І кількість ГО постійно збільшується.

Наше стратегічне завдання – консолідувати зусилля громадськості, зробити її суб’єктом творення політики, гарантувати якість пропонованих змін, просувати та контролювати імплементацію реформ, а також інформувати про ці трансформації українське суспільство та міжнародну спільноту.                                   

Наша мета – зробити Україну державою, в якій:

Досягти цієї мети можна лише спільними зусиллями. Ми вже зуміли стати унікальною платформою, яка об’єднала найбільш фахових експертів та прогресивних громадських діячів, котрі хочуть і, головне, можуть змінити країну. І крок за кроком роблять це.

Попри шалений спротив системи, РПР уже довів свою ефективність і продовжує ставити амбітні реформаторські цілі та досягати їх.

Серед пріоритетів діяльності РПР на 2016-17 роки – сім ключових напрямків: судова і антикорупційна реформи, децентралізація, реформа публічної адміністрації та правоохоронних органів, зміна виборчого законодавства, ключові трансформації в економіці.

Крім того, ми працюємо над впровадженням якісних змін у сфері медіа, охорони здоров’я та довкілля, публічних фінансів, енергетики, електронного врядування, національної безпеки, політики національної пам’яті, науки, культури, освіти, молодіжної політики та інших.

Нам довіряє і нас підтримує міжнародна спільнота. Проте, для Реанімаційного Пакету Реформ головне – це довіра і підтримка українського суспільства, інтереси якого представляє та відстоює платформа.

Презентація про РПР.

Презентація у PDF доступна ТУТ 

Інформаційна брошура РПР