Історія виникнення

7 березня 2014 року презентували Реанімаційний Пакет Реформ – коаліцію громадських активістів, експертів, журналістів та науковців, які об’єдналися під час Революції Гідності, щоби перетворити енергію протесту на енергію реформ, і щоби справжні зміни в Україні стали невідворотними.
РПР підготував базу необхідних законодавчих ініціатив, які б запустили процес реформ. До неї увійшли і розроблені законопроекти, які саботувалися режимом Януковича, і нові – написані під час Революції.
Під тиском РПР з самого початку існування платформи були ухвалені справді революційні закони:  антикорупційні, суспільне мовлення, відновлення довіри до судової системи, вищу освіту та інші.
Наша команда розробила і презентувала «Дорожню карту реформ» для парламенту 8 скликання. Це документ, який містить покрокові плани впровадження у тоді 18 найважливіших галузях, де кожен крок підкріплений окремим законопроектом. Напередодні виборів, 17-го жовтня 2014-го року, РПР зібрав лідерів політичних сил, які підписали меморандум про підтримку ДКР у новому парламенті (ВО «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Радикальна партія Олега Ляшка», а також ВО «Свобода», «Громадянська позиція», «Сила людей»).
Чимало змін у найважливіших сферах відбулися саме за ініціативи, підтримки або під тиском платформи. І запропонованих РПР законів ухвалені вже понад вісім десятків, з них 72 – парламентом VIII скликання.
У жовтні 2016 року команда РПР презентувала “Дорожню карту реформ” на 2016-2017 роки. Її розробляли експерти РПР у 23-х найважливіших напрямках реформ. ДКР має стати планом дій як для Верховної Ради, так і для Кабінету Міністрів України.