Тендер на логістичні послуги з обслуговування заходів

Громадська організація «Центр демократії та верховенства права» оголошує тендер щодо постачальника логістичних послуг з обслуговування заходів громадської платформи Реанімаційний Пакет Реформ (надалі “РПР”).

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно з Політикою закупівлі послуг ГО «Центр демократії та верховенства права». Конкурсний відбір здійснюється в рамках проектів, що реалізуються ГО «Центр демократії та верховенства права» за підтримки Європейського Союзу (European Commission) та Шведської Агенції з міжнародного розвитку (SIDA).

Очікуваний термін надання послуг: березень 2017 – грудень 2017 року.

Логістичні послуги з обслуговування заходів можуть передбачати (але не виключно):

Умови участі у тендері

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Постачальник, який має намір взяти участь у тендері, повинен до 20 лютого 2017 р. включно надіслати на електронну скриньку, вказану нижче, такий перелік документів (вказавши у темі листа «Тендер на заходи РПР»):

  1. Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші дозволи, ліцензії та документи за наявності).
  2. Інформацію, що підтверджує досвід надання подібних послуг для українських неприбуткових організацій або міжнародних неурядових організацій.
  3. Інформацію щодо вартості відповідних послуг або тендерну пропозицію (загальна вартість або відсоток). Тендерна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку із вказаними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.

Критерії відбору:

Контактна особа: фінансовий директор Наталія Тимків

тел.: (067) 464-77-23

e-mail: tender@cedem.org.ua

ВГОРУ