РПР публічно відзвітував за 2016 рік

Реанімаційний Пакет Реформ презентував Річний звіт щодо своєї діяльності за 2016 рік. Це ґрунтовний документ, який демонструє здобутки 72 громадських організацій (на кінець 2016-го), які є членами найбільшої в Україні коаліції.

2016 рік став роком, коли Реанімаційний Пакету Реформ запрацював саме як коаліція громадських організацій. Запрацювала нова структура управління: без Координаційної ради, але зі Зборами громадських організацій. До 12-ти була також збільшена і кількість членів Ради РПР. Також вперше у січні 2016 року були обрані співголови ради РПР.

Членам коаліції є чим пишатися. За рік кількість ГО, які долучилися до Реанімаційного Пакету Реформ, збільшилася майже вдвічі. За підтримки РПР було ухвалено 26 законопроектів, проведено 18 прес-конференцій, 10 форумів та конференцій, 18 акцій та флешмобів, 15 медіа-сніданків, 16 дипломатичних сніданків, поширено 120 експертних заяв.

Звіт окремо докладно розповідає про роботу та досягнення експертних груп та організацій-членів коаліції, показуючи як кількісні, так і якісні показники ефективності.

Окрему увагу у звіті приділено фінансовій діяльності Реанімаційного Пакету Реформ у 2016-му. Загальний обсяг фінансування РПР та Секретаріату в 2016-рому склав 311 672 євро. Майже половину цих коштів виділив Європейський Союз. 23% коштів було витрачено на офіс РПР, який вже давно перетворився на хаб для членів-ГО. Окрім того, одна третя цих коштів було витрачено на адвокаційні, комунікаційні та міжнародні заходи.

В той же час найбільшу організаційну підтримку коаліції забезпечували Центр демократії та верховенства права, Центр UA, Інститут світової політики.

За 2016-ий також вдалося значно розбудувати і Секретаріат Реанімаційного Пакету Реформ. Був розширений та запроваджена спеціалізація за напрямками у відділі адвокації, значно посилено напрям міжнародних відносин. Також відбулося повне оновлення комунікаційної команди.

“Прозорість діяльності громадського сектору зараз особливо актуальна у зв’язку з дискусією навколо ухваленого закону про декларування активістами. Це вже другий публічний річний звіт про роботу РПР. Ми ініціювали підготовку першого звіту восени 2015 року (опублікований у січні 2016) усвідомлюючи відповідальність перед громадянами і нашу підзвітність їм. РПР як коаліція не лише публікує інформацію про досягнення громадських організацій членів РПР, але й оприлюднює інформацію про всі джерела фінансування. У свою чергу, організації, які отримують кошти на підтримку роботи Секретаріату, щороку проходять міжнародний фінансовий аудит і відображають усі кошти у своїх публічних звітах”, – пояснює Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ.

Річний звіт діяльності РПР за 2016 рік – PDF

 

ВГОРУ