Зберегти на комп'ютер

Порядок денний Реанімаційного Пакету Реформ
19-22 грудня 2017 року

Відкликати Проект закону №6011 “Про антикорупційні суди” з метою надання можливості Президенту внести свій законопроект про антикорупційні суди.

Скасувати електронне декларування для громадських активістів, ухваливши до нового року депутатський законопроект #6271, або президентський #6674 (за умови усунення дискримінаційних положень).

Відхилити  законопроект №4835-д, який пропонує встановити економічний стимул у вигляду «зеленого тарифу» для спалювання відходів, що не відповідає директивам ЄС у цій сфері.

Реформа енергетичного сектору 6229 Прийняти за основу

Законопроект розроблено з метою надання громадськості доступу до повної та об’єктивної інформації щодо платежів суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, на користь отримувачів платежів, створення передумов для суспільно відповідального використання такими суб’єктами корисних копалин загальнодержавного значення.

Реформа фінансового сектору та пенсійної системи 6534 Прийняти за основу

Метою законопроекту є надання права недержавним пенсійним фондам, які мають статус неприбуткових організацій, бути включеними (не виключеними) в Реєстр неприбуткових установ та організацій без внесення змін до їх статутів.

Національна безпека і оборона 5027 Прийняти за основу

Законопроект передбачає надання компенсації за піднайом (найом) житлового приміщення для військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом

Національна безпека і оборона 5640 Прийняти за основу

Звільнення з військової служби та виключення з списків особового складу ЗСУ військовослужбовців у зв’язку із їх відсутністю за місцем служби без поважних причин більше, ніж два місяці, що сприятиме швидкому заміщенню військових посад та доукомплектуванню ЗСУ.

Національна безпека і оборона 6052 Прийняти за основу

Законопроект надає можливості залишатися на військовій службі військовослужбовцям, які отримали травми, поранення чи інші ушкодження під час участі в бойових діях; дозвіл на вступ до військових ВУЗів до 30 років; врегулювує окремі питання грошового забезпечення військовослужбовців.

РПР-Київ 5364 Прийняти в цілому

Впровадження цивілізованої системи паркування транспортних засобів, що базується на європейській практиці. Законопроект запроваджує дієвий механізм притягнення до відповідальності порушників правил паркування, вводить режим фото/відеофіксації правопорушень в сфері паркування, мінімізує вплив людського фактору та корупції на здійснення оплати паркувальних послуг.

Економічний розвиток 2845 Прийняти в цілому

Метою прийняття законопроекту є: стимулювання виробництва безпечних та якісних кормів і тваринницької продукції; забезпечення виробництва якісних та безпечних для здоров’я тварин кормів; захист кормів, кормових добавок і преміксів від фальсифікації, а також гармонізація із законодавством ЄС.